Alfou omegou u prodeje nemovitosti je správné určení ceny. Pokud stanovíte cenu “špatně” neprodáte dobře. Dejte si záležet na odborném odhadu ceny nemovitosti, protože ta ovlivní úspěšnost prodeje. Když se stanoví odhad ceny domu příliš nízko proděláte, pokud budete prodávat jako samoprodejce, tak se z velké většiny případů stává, že prodáte prvnímu. Pokud byste chtěli získat co nejvíce, je vhodné oslovit realitního makléře – odborníka na reality. 

Zahoďte starosti s odhadem Vašeho domu za hlavu. 

Uděláme Vám zdarma odhad domu, kterým se co nejvíc přiblížíte jeho tržní hodnotě. 

Na odhad ceny neexistuje univerzální vzorec, co by se dal aplikovat na všechny domy. Odhad domu neuděláte ani přes žádnou kalkulačku. Odhad ceny bytu ovlivňuje spousta proměnných, od výměry, umístění v patře, příslušenství, lokalita a další. 

Každý faktor se v odhadním procesu proměňuje na pomyslné kladné a záporné faktory. Na některých pak záleží hodně, na jiných méně. Což může být subjektivní. Aktuální poptávka a situace na realitním trhu má na cenu velký vliv. 

Pokud se chystáte nemovitost prodávat, vytvoříme Vám odhad ceny domu na míru ZDARMA. 

Tento odhad Vám zaručí:

Vyplňte jednoduchý formulář a ozveme se Vám s Vaším odhadem. 

Při odhadu cen domu si zakládáme na našich  odborných znalostech, a praxi s prodejem nemovitostí. K naší práci nám také pomáhají cenové map, které pomocí složitých algoritmů vypočítávají ceny domů. 

Pro zajímavost si můžete udělat odhad ceny domu na různých cenových mapách. Je vhodný pro Vaši představu a zajímavost. Ale jako podklad pro ostrý prodej amatérský postup nacenění nevyužívejte. S největší pravděpodobností byste tak přišli o spoustu peněz. Protože cenové mapy nezohledňují – opravdový stav domu, příslušenství druh vlastnictví…atd.